Stwórz z nami
wyjątkowy
projekt

Dobre wnętrze to efekt połączenia niebanalnych pomysłów projektanta i pięknych, jakościowych mebli. Połączmy siły, dołącz do naszego programu lojalnościowego.

Uzupełnij formularz
Dla projektantów

Niezbędne materiały do Twoich projektów

Wyobrażasz sobie nasz produkt trochę inaczej? Chcesz zmienić jego kolor, rodzaj drewna? Możesz przebierać w dostępnych tkaninach, sprawdzać różne rozwiązania. Specjalnie z myślą o projektantach wnętrz przygotowaliśmy dedykowany program lojalnościowy, który ułatwi Ci pracę i pomoże stworzyć wyjątkowe wnętrze.

Po wypełnieniu formularza skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mailowo. Otrzymasz od nas niezbędne wyposażenie do Twojej pracy. Czekają na Ciebie próbniki materiałowe oraz wybarwienia nóg. Specjalnie dla projektantów wnętrz przygotowaliśmy także katalog naszych mebli tapicerowanych i stołów. Oprócz tego przygotowaliśmy dla Ciebie modele 3D naszych mebli tapicerowanych i stołów.

Nasz program
ułatwi Ci pracę

Nasz program współpracy z projektantami to dostęp do imponującej liczby rozwiązań. Znajdziesz tutaj oferowane wybarwienia czy kolory i faktury materiałów. Na bieżąco będziemy informować Cię o naszych nowościach, aktualnych promocjach i wyprzedażach. Nawiązanie z nami współpracy i przystąpienie do programu lojalnościowego to nie tylko dostęp do dodatkowych materiałów, ale także atrakcyjne zniżki dla projektantów.

Program
partnerski

Podobają Ci się nasze meble? Połączmy siły! Dołącz do naszego programu partnerskiego, dzięki któremu zyskasz szereg możliwości przydatnych w Twojej pracy.

Podejmując z nami współpracę, otrzymasz wsparcie naszego doradcy, który w każdej chwili chętnie odpowie na wszystkie pytania o nasze produkty – ich dostępność czy możliwość wprowadzenia zmian.

Jesteśmy cenionym w Europie producentem oraz dystrybutorem mebli tapicerowanych.  Dzięki wysokim standardom produkcji oraz profesjonalnej obsłudze klienta nasze meble spotkały się z dużym uznaniem zwłaszcza w Holandii, Francji i Belgii. Liczne realizacje z wykorzystaniem naszych produktów świadczą o dużym zaufaniu, którym darzą nas nasi klienci. Odwiedź nasz profil na Facebooku i sprawdź z kim współpracowaliśmy!

Uzupełnij formularz
by do woli korzystać
z niezbędnych materiałów

Uzupełnij formularz i dołącz do naszego programu. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą, by dowiedzieć się czego potrzebujesz.

Uzyskaj dostęp do wzorników, katalogów, broszur i prezentacji. Dostaniesz wszystko co będzie potrzebne do Twojej pracy.

Odkrywaj nasze najnowsze projekty, szukaj inspiracji i baw się możliwościami. Dostaniesz najświeższe informacje dużo szybciej niż inni.

Uzupełnij formularz
i dołącz do programu
lojalnościowego

Dziękujemy, Twój formularz został wysłany