Apartamenty projektu Izabeli Śmigórskiej

Lubimy współpracę z architektami wnętrz, którzy zawsze mają tysiące kreatywnych pomysłów i szukają najlepszych możliwości dla swojego projektu. Tak było i tym razem! Zobacz co wynikło z naszej współpracy z biurem projektowym Izabeli Śmigórskiej.

Apartamenty projektu Izabeli Śmigórskiej

Projektowanie wnętrz to nie tylko wybór ustawienia mebli i dobranie koloru ścian oraz dodatków. To sprawne i kreatywne połączenie ze sobą wszystkich elementów tak, by jak najlepiej ze sobą współgrały. Ważne jest wyczucie atmosfery wnętrza, jego wszystkich zalet i mankamentów. Znajomość pomieszczenia jest istotna – przecież projektowanie to nie tylko zaopatrzenie mieszkania w najważniejsze meble i dodatki! To także umiejętność wyboru mebli odpowiedniej jakości.

Projektantka wnętrz Izabela Śmigórska postanowiła wykorzystać w swoich projektach nasze meble tapicerowane oraz stół drewniany, które zdecydowanie upiększają pomieszczenie. W jednym z projektów wykorzystano przepiękny stół drewniany Drexler oraz pasujące do niego fotele tapicerowane Trix. To połączenie nie tylko klasy i stylu, ale także wygody! W kolejnym projekcie, użyte zostały fotele Morten, w pięknym musztardowym kolorze, który rozjaśnia wnętrze i wprowadza do niego pozytywną energię.

 

 

Meble tapicerowane w Zielono Mi Apartamenty
zalety stołów drewnianych na wymiar
sofa do salonu czym się kierować przy wyborze

Zobacz realizacje

Poprzednia realizacja

Meble do restauracji: Crudo Sopot

Więcej
Meble do restauracji: Crudo Sopot
Następna realizacja

Meble do hotelu: hotel Retro

Więcej
Meble do hotelu: hotel Retro