Restauracja Amarone

Wybór krzeseł tapicerowanych do restauracji to ważny moment. Odpowiednio dobrane krzesła, fotele i hokery to gwarancja, że goście poczują się komfortowo podczas wizyty. Na wygodne meble postawiła zielonogórska restauracja Amarone.

Restauracja Amarone

Restauracja Amarone to miejsce na zielonogórskiej mapie, które pełne jest pasji i zaangażowania. W ofercie królują dania kuchni europejskiej oraz wyszukane drinki. Dobrymi smakami najlepiej delektować się w przyjemnym wnętrzu. W nowo restauracji Amarone Restaurant & Coffee Bar w Zielonej Górze usiądziecie wygodnie w naszych fotelach, które jak widać sprawdzą się wszędzie. Restauracja, hotel, mieszkanie – w każdym pomieszczeniu bez wyjątku wprowadzą nutkę szyku i klasy!

Cechuje nas dbałość o detale niezależnie od tego czy podejmujemy się wyposażenia kameralnych domowych wnętrz czy eleganckich restauracji i hoteli. Amarone Restaurant & Coffee Bar to nasz przepis na połączenie dobrego smaku z szykowną prostotą. Czas spędzany w eleganckim otoczeniu poprawi samopoczucie każdemu wymagającemu klientowi!

amarone restauracja jaki stoł do industrialnego wnętrza

Galeria z realizacji

Poprzednia realizacja

Hotel Retro

Więcej
Hotel Retro
Następna realizacja

Apartamenty Old Town

Więcej
Apartamenty Old Town