Czym są krzesła fotelowe?

Krzesła fotelowe to jeden z najnowszych trendów w branży wnętrzarskiej. Nawet jeśli jeszcze nie wiesz, czym są, to na pewno widziałeś je nie raz w eleganckich biurach i restauracjach. Czym się wyróżniają? Dlaczego skradły serca tak wielu osobom? Wszystkiego na ich temat dowiesz się z tego artykułu.

Czym są krzesła fotelowe?

Krzesła fotelowe to meble idealne

Wygodne jak fotele, praktyczne jak krzesła. Krzesła fotelowe wybierają osoby, które lubią niestandardowe rozwiązania, ponieważ łączą w sobie zalety obu siedzisk, jednocześnie eliminując ich wady. Zapewniają wysoki komfort użytkowania, są poręczne, a do tego dodają aranżacji wnętrza szyku i elegancji. To meble, na które decydują się osoby świadome i z wyczuciem stylu.

Znakiem rozpoznawczym jest ich kubatura. Krzesła fotelowe są niewielkich rozmiarów, ale dzięki ergonomicznego kształtowi zapewniają odpoczynek dla kręgosłupa. Komfortowe podłokietniki pozwalają na swobodną gestykulację oraz dają oparcie rękom. Tapicerowane, szersze siedzisko umożliwia przyjęcie wygodnej pozycji. Świetnie komponują się z szerokim stołami. Te cechy sprawiają, że są chętnie wybierane do wystroju restauracji, gabinetów, biur, sal konferencyjnych, jadalni.

Krzesła Entrre

Każdy, kto choć raz miał okazję spędzić spotkanie, siedząc na krześle fotelowym, docenia jego przemyślaną konstrukcję.

Krzesła fotelowe w restauracji Amarone

Krzesła fotelowe marki Jadik spotkasz w popularnej, zielonogórskiej restauracji Amarone. To miejsce, którego wystrój wyróżnia się na tle podobnych lokali gastronomicznych. Goście chętnie spędzają tam czas na długich rozmowach ze znajomymi, rodzinnych obiadach czy też na spotkaniach biznesowych. Sekret tkwi właśnie w niezwykle wygodnych siedziskach, które pozwalają się zrelaksować i odpocząć.

Dlaczego krzesła fotelowe są najlepszym wyborem w przypadku Amarone? Odpowiedź na to pytanie jest stosunkowo prosta. Klasyczne krzesła nie pasowałyby do eleganckiego charakteru miejsca. Z drugiej strony typowe fotele są zbyt duże i nie są przeznaczone do restauracyjnych wnętrz. Za to krzesła fotelowe są zgrabne, lekkie i wygodne. Zajmują niewiele miejsca i nie utrudniają przejścia między stolikami.

Właściciele restauracji wybrali m.in. modele Entrre i Jens. To meble tapicerowane stworzone z myślą o niebanalnych, klimatycznych wnętrzach. W połączeniu z wystrojem Amarone tworzą naprawdę zgrany duet.

Odkryj fotele i krzesła Jadik

W Jadiku wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów, dlatego przygotowaliśmy bogaty wybór krzeseł fotelowych. Każdy model jest precyzyjnie zaprojektowany i wykonany. Stawiamy na elegancki design, pamiętając jednocześnie o komforcie użytkownika. Zanim wprowadzimy go do stałej oferty, testujemy go i udoskonalamy tak długo, aż spełni nasze standardy. Siedziska Jadik powstają dla ludzi, którzy cenią sobie jakość i stylowy wygląd mebli.

Meble tapicerowane Jadik są chętnie wybierane przez architektów i projektantów wnętrz. Jeśli chcesz nawiązać z nami współpracę, dołącz do naszego programu lojalnościowego! Szczegóły poznasz w zakładce Dla projektantów.

Krzesła Jens
Poprzedni artykuł

Stolik kawowy do salonu – jak wybrać, na co zwrócić uwagę?

Więcej
Stolik kawowy do salonu – jak wybrać, na co zwrócić uwagę?
Następny artykuł

Stół drewniany do restauracji – na co zwrócić uwagę?

Więcej
Stół drewniany do restauracji – na co zwrócić uwagę?