Jakie powinny być meble hotelowe? 3 najważniejsze cechy

Czy wiesz, że meble hotelowe mają ogromny wpływ na zadowolenie gości z pobytu? Wybierając krzesła, fotele, sofy i łóżka, weź pod uwagę 3 najważniejsze cechy, jakie powinny posiadać idealne meble do pokoi hotelowych.

Jakie powinny być meble hotelowe? 3 najważniejsze cechy

Meble hotelowe powinny być solidne

Meble do pokoi hotelowych wykonane z materiałów niskiej jakości tracą swój urok już po jednym czy dwóch intensywnych sezonach. Wytarta tapicerka, obity (a nawet pęknięty) stelaż muszą być natychmiast wymienione albo obniżą standard Twojego hotelu. Jeśli zależy Ci na utrzymaniu renomy i nieposzlakowanej opinii, zdecyduj się na meble hotelowe od sprawdzonego, doświadczonego producenta. Wybór trwałych i solidnych łóżek, sof, krzeseł i foteli to dobra inwestycja. Takie wyposażenie nie niszczeje mimo częstego użytkowania, zachowuje swój wyjątkowy wygląd i pokazuje, że dbasz o swoją markę. Goście widzą, że decyzja o pobycie w Twoim hotelu była słuszna.

Jakie powinny być meble hotelowe? 3 najważniejsze cechy

Największym komplementem i dowodem na to, że wybrałeś idealne meble do pokoju hotelowego, będzie pytanie o ich producenta przy wymeldowaniu.

Meble hotelowe powinny być wygodne

Rezerwując pobyt w hotelu, Twoi goście liczą na warunki, które pozwolą im odpocząć po męczącej podróży. Wyobrażasz sobie noc na twardym łóżku lub pracę na źle dopasowanym krześle? Po takim pobycie szanse na powrót lub polecenia są naprawdę niskie. Dlatego zadbaj o to, aby łóżka, fotele i krzesła w Twoim hotelu były komfortowe i odpowiednio miękkie.

Rozmiar także ma znaczenie. Umieszczenie za dużych mebli w niewielkim pokoju utrudni poruszanie się, a tym samym wpłynie na ogólny poziom zadowolenia klienta. Dopasuj wyposażenie do wielkości pomieszczenia. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, skorzystaj z usług architekta wnętrz.

Pamiętaj także o sofach, fotelach i krzesłach, które staną w lobby, na tarasie lub innych częściach hotelowych. Tutaj także powinieneś zapewnić meble o ergonomicznym kształcie, które pozwolą na wygodne korzystanie z nich nawet przez kilka godzin. Często goście lubią spędzać wieczór w wspólnych przestrzeniach, w którym mogą coś zjeść, przejrzeć prasę lub surfować w internecie. Zapewnienie im dogodnych warunków będzie świadczyć o Twoim profesjonalizmie.

Meble hotelowe powinny pasować do jego stylu

Czasy, w których celem hotelu było zapewnienie jedynie miejsca do spania, już minęły. Dzisiejszy hotel to miejsce kuszące swoją rozbudowaną ofertą oraz modnym wystrojem. Coraz więcej tego typu miejsc posiada własną siłownię, centrum konferencyjne oraz restaurację, z których korzystają także mieszkańcy z danego miasta i okolic. Zachęć ich do częstych odwiedzin, zapewniając wysoki poziom nie tylko usług, ale i wrażeń estetycznych.

Sofy, fotele i krzesła powinny być dopasowane do aranżacji pomieszczeń. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje meble hotelowe będą idealnym uzupełnieniem wystrój wnętrza, postaw na indywidualne projekty. Sam zdecydujesz o ich wyglądzie w 100%, wybierając materiał, formę, sposób wykończenia oraz dodatki. To sprawi, że wyposażenie będzie jedyne w swoim rodzaju.

Jakie powinny być meble hotelowe? 3 najważniejsze cechy

Poznaj ofertę firmy Jadik

Prowadzisz hotel i chcesz zapewnić swoim gościom najlepsze warunki w trakcie pobytu? Sprawdź meble do pokoi hotelowych w ofercie firmy Jadik. Stosujemy wyłącznie trwałe materiały, dbamy o komfort użytkowania naszych wyrobów oraz współpracujemy z doświadczonymi architektami wnętrz. Z naszych usług korzystają właściciele renomowanych miejsc. Dołącz do ich grona!

Poprzedni artykuł

Meble do salonu kosmetycznego – liczy się pierwsze wrażenie

Więcej
Meble do salonu kosmetycznego – liczy się pierwsze wrażenie
Następny artykuł

Sofa do salonu – królowa wśród mebli

Więcej
Sofa do salonu – królowa wśród mebli