Krzesła konferencyjne – wizytówka Twojej firmy

To nieprawda, że krzesła konferencyjne powinny wyglądać nijako. Sala konferencyjna to serce każdego biura - to tutaj odbywają się spotkania biznesowe, firmowe zebrania czy szkolenia, dlatego jej aranżacja powinna odzwierciedlać profesjonalizm danego miejsca.

Krzesła konferencyjne – wizytówka Twojej firmy

Jak zatem ją urządzić, aby uczestnicy spotkań byli pod wrażeniem jej wystroju? Wybierając krzesła konferencyjne, które są stylowe, komfortowe i… Zobacz, jakie cechy powinny spełniać idealne modele.

Krzesła konferencyjne są wygodne

Komfortowe krzesła w sali konferencyjnej to podstawa, która jest istotna zarówno dla uczestników kilkuminutowych briefów, jak i wielogodzinnych narad, dlatego wybierając meble, kieruj się ich wygodą. Optymalnie miękkie siedzisko i oparcie zapewniające ergonomiczną pozycję to klucz do sukcesu. Dobrze, gdy wybrany model jest lekki, dzięki czemu łatwo go przeniesiesz lub przesuniesz.

Wybierając model krzeseł konferencyjnych, pomyśl także o modelach z podłokietnikami, które zadbają o odpoczynek ramion. Jednak pamiętaj, aby dopasować je do wysokości stołu – w ten sposób z łatwością wsuniesz siedzisko krzesła pod blat.

Krzesła konferencyjne są eleganckie

Sala konferencyjna to jedno z najbardziej reprezentatywnych miejsc w firmie, z którego korzystają nie tylko pracownicy, ale także jej goście. Chcesz zrobić na nich dobre wrażenie? Zapomnij o meblach z sieciówki. Pokaż, że dbasz o nawet najmniejszy szczegół i ugość ich na eleganckich krzesłach wykonanych specjalnie na Twoje zamówienie. Pamiętaj, że krzesła konferencyjne powinny być spójne z wystrojem wnętrza, a najlepiej jeśli całe biuro będzie utrzymane w tym samym stylu, dlatego jeśli nie możesz znaleźć odpowiednich modeli, zamów je bezpośrednio u producenta mebli.

Jak Cię widzą, tak Cię piszą. Wystrój biura to wizytówka Twojej firmy, na której nie warto oszczędzać.

Krzesła konferencyjne są wytrzymałe

Tylko stabilne i solidnie wykonane krzesła zapewnią uczestnikom spotkań bezpieczeństwo. Pod wpływem częstego użytkowania meble kiepskiej jakości mogą szybko się rozkleić, a nawet złamać, dlatego postaw na producenta mebli, który używa sprawdzonych materiałów: drewna i metalu.

Mówiąc o trwałości krzesła, nie chodzi wyłącznie o jego stabilną konstrukcję, ale także o tapicerkę łatwą w czyszczeniu. Materiał, z którego jest wykonana, powinien być odporny na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Wybieraj obicia wyróżniające się wytrzymałością, dzięki czemu

 

Oto 6 modeli krzeseł tapicerowanych Jadik, które będą pasować do sali konferencyjnej i zapewnią ergonomiczną pozycję nawet przez kilka godzin. Zadbaliśmy o ich estetyczny wygląd oraz doskonałą precyzję wykonania.

Poznaj propozycje Jadik

Urządzasz biuro? Skorzystaj z wiedzy naszych projektantów!

W Jadiku znajdziesz modele, które łączą w sobie 3 powyższe kryteria. To przede wszystkim krzesła tapicerowane z metalowym lub drewnianym stelażem: Baggio, Lilly, Pien, Rose, Zipper, Shari.

Oprócz stylowych krzeseł tapicerowanych w naszej ofercie znajdziesz także stoły, które doskonale sprawdzą się w każdej sali konferencyjnej. Sprawdź takie modele jak stół drewniany Beam, Trunk Tripple, Trunk czy Piece.

Jako producent mebli tapicerowanych działający w branży od ponad 30 lat słyniemy z wysokiej jakości nie tylko wyrobów, ale i obsługi klienta. Potrzebujesz pomocy w wyborze mebli do Twojego biura? Nasi projektanci służą wiedzą i doświadczeniem. Skontaktuj się z nami!

Poprzedni artykuł

Propozycje Jadik: mały fotel tapicerowany

Więcej
Propozycje Jadik: mały fotel tapicerowany
Następny artykuł

Producent mebli tapicerowanych – 4 powody, dla których warto wybrać jego meble

Więcej
Producent mebli tapicerowanych – 4 powody, dla których warto wybrać jego meble