Apartamenty projektu Izabeli Śmigórskiej

Lubimy współpracę z architektami wnętrz, którzy zawsze mają tysiące kreatywnych pomysłów i szukają najlepszych możliwości dla swojego projektu. Tak było i tym razem! Zobacz co wynikło z naszej współpracy z biurem projektowym Izabeli Śmigórskiej.

Apartamenty projektu Izabeli Śmigórskiej

Projektowanie wnętrz to nie tylko wybór ustawienia mebli i dobranie koloru ścian oraz dodatków. To sprawne i kreatywne połączenie ze sobą wszystkich elementów tak, by jak najlepiej ze sobą współgrały. Ważne jest wyczucie atmosfery wnętrza, jego wszystkich zalet i mankamentów. Znajomość pomieszczenia jest istotna – przecież projektowanie to nie tylko zaopatrzenie mieszkania w najważniejsze meble i dodatki! To także umiejętność wyboru mebli odpowiedniej jakości.

Projektantka wnętrz Izabela Śmigórska postanowiła wykorzystać w swoich projektach nasze meble tapicerowane oraz stół drewniany, które zdecydowanie upiększają pomieszczenie. W jednym z projektów wykorzystano przepiękny stół drewniany Drexler oraz pasujące do niego fotele tapicerowane Trix. To połączenie nie tylko klasy i stylu, ale także wygody! W kolejnym projekcie, użyte zostały fotele Morten, w pięknym musztardowym kolorze, który rozjaśnia wnętrze i wprowadza do niego pozytywną energię.

 

 

Meble tapicerowane w Zielono Mi Apartamenty
zalety stołów drewnianych na wymiar
sofa do salonu czym się kierować przy wyborze

Zobacz realizacje

Poprzednia realizacja

Crudo Sopot

Więcej
Crudo Sopot
Następna realizacja

Hotel Retro

Więcej
Hotel Retro