Cafe Wanilia

W Jadiku doskonale wiemy, jak sprawić, by każda chwila była wyjątkowa! Właśnie dlatego pomogliśmy nowosolskiej kawiarni Cafe Wanilia zadbać o jej wnętrze! Zobacz naszą propozycję mebli do kawiarni.

Cafe Wanilia

Cafe Wanilia to kawiarnia położona w samym centrum Nowej Soli. To właśnie w tym miejscu co roku organizowana jest wigilia miejska, gdzie spotkać może się cała lokalna społeczność. Obok lokalu mieści się wystawa fotografii związanych z historią oraz życiem miasta. Czy może istnieć bardziej zachęcające miejsce?

Mała, urokliwa kawiarnia zasługuje na pięknie wykończenie i nietuzinkowy wystrój. Szczególną atmosferę tego miejsca podkreśla artystyczny mural, który widać już z daleka na ścianie budynku. Charakterystyczny klimat miejsca sprawia, że Cafe Wanilia to idealny spot, by odpocząć po ciężkim dniu pracy oraz wypić kawę i zjeść dobrą słodkość.

Jak sprawić, by nowoczesny salon był przytulny

Co jest najważniejsze w tworzeniu kawiarni? Nie tylko najlepsza kawa i najświeższe wypieki. Liczą się także (a może przede wszystkim? 😉) odpowiednie krzesła i fotele, które nie tylko będą dobrze wyglądać, ale pozwolą wypocząć i wsiąknąć w klimat miejsca. Cafe Wanilia postawiła na meble Jadik, które idealnie pasują do kawiarni. Właściciele lokalu postawili na trzy modele z naszej oferty – wygodne, szare fotele Egon, zachwycające fotele Buco oraz różowe fotele Lexus, które dodatkowo ożywią miejsce.

Dlaczego te trzy modele foteli sprawdzą się w lokalu? Zawsze staramy się, aby meble do kawiarni były stabilne, ale wygodne – stawiamy na miękkie oparcie oraz praktyczne podłokietniki. Pamiętamy, że fotele i krzesła w kawiarniach mają spełniać ważną funkcję – zachęcać gości do jak najdłuższego pobytu w lokalu i spędzania miłych chwil w gronie przyjaciół.

fot. Krzysztof Strażyński STUDIO

drewniane lamele ścienne - co to jest

Nawet najlepsza kawa nie będzie smakować, jeśli będzie pita w pośpiechu lub w miejscu, w którym nie czujemy się dobrze. Koniecznie zajrzyj do nowosolskiej kawiarni Cafe Wanilia, by wygodnie odpocząć przy filiżance smacznej kawy!

Poprzednia realizacja

Mojo Lounge

Więcej
Mojo Lounge
Następna realizacja

Restauracja Fyrtel

Więcej
Restauracja Fyrtel