Grand Hotel Stamary

Kolejne miejsce na liście naszych realizacji. Poznajcie wyjątkowe miejsce na wypoczynek - Grand Hotel Stamary w Zakopanem. To właśnie tutaj trafiły nasze fotele!

Grand Hotel Stamary

Takie projekty to dla nas czysta przyjemność! Grand hotel Stamary w Zakopanem to hotel butikowy, który łączy ze sobą wygodę i elegancję. To wyjątkowe miejsce stworzone specjalnie z myślą o gościach, którzy cenią sobie kameralność, spokój i ideę slow life. Hotel mieści się w budynku z 1905 roku, który zaprojektowany został przez Eugeniusza Wesołowskiego dla Marii Budziszewskiej, pierwszej właścicielki obiektu.

Hotel z historią potrzebuje odpowiedniej aranżacji wnętrza, która będzie uwodzić gości niezwykłym charakterem. W Grand Hotelu Stamary połączono tradycję i nowoczesność – styl pomieszczeń nawiązuje do klasycznych wnętrz. Zadbano także o nowoczesne udogodnienia, które spełniają wymagania gości. W hotelowej przestrzeni znaleźć można fotele Trix od Jadika, które świetnie wpasowują się w klimat tego miejsca. To wygodny mebel, który idealnie sprawdzi się do wypoczynku po górskich wycieczkach czy rozrywce na basenie.

Zachęcamy do poznania wnętrz Grand Hotelu Stamary trochę bliżej → https://stamary.pl/

meble do hotelowego lobby meble jadik
Poprzednia realizacja

SAS Wnętrza i Kuchnie

Więcej
SAS Wnętrza i Kuchnie
Następna realizacja

Thai Thai Sopot

Więcej
Thai Thai Sopot