Hotel Retro

Meble hotelowe mają ogromny wpływ na zadowolenie gości z pobytu. Dlatego właśnie zielonogórski hotel Retro zdecydował się na piękne meble tapicerowane od Jadika.

Hotel Retro

Hotel Retro to wyjątkowe miejsce w centrum Zielonej Góry. Hotel mieści się budynku, w którym od ponad 100 lat znajdowała się restauracja i pokoje gościnne. Właściciele hotelu rewitalizując budynek starali się zachować jego unikatowy charakter. Nazwa nawiązuje oczywiście do klimatu miejsca i jego tradycji – po raz pierwszy hotel został tu otwarty w 1892 roku.  Retro to elegancka przestrzeń utrzymana w klasycznej atmosferze. Właściciele hotelu poprzez jego wystrój i klimat dbają o historię Zielonej Góry i jej magicznych miejsc.

Dwadzieścia pokoi i apartamentów zostało wyposażonych w przepiękne, bogato zdobione meble tapicerowane. To nie tylko wygodne łóżka, w których spędzą noc strudzeni wędrowcy, ale także komfortowe fotele służące odpoczynkowi po ciężkim dniu. Wnętrze zostało zaprojektowane tak, by świadczone przez hotel usługi była na najwyższym poziomie.

Sprawdź co oferuje zielonogórski hotel Retro!

Jakie powinny być meble hotelowe? 3 najważniejsze cechy
jak zabezpieczyć meble tapicerowane przy remoncie

Galeria z realizacji

Poprzednia realizacja

Apartamenty projektu Izabeli Śmigórskiej

Więcej
Apartamenty projektu Izabeli Śmigórskiej
Następna realizacja

Restauracja Amarone

Więcej
Restauracja Amarone